Ariel Zgórski

Pasjonat nowych technologii, IoT, rozszerzonej rzeczywistości i ekosystemu Apple. Uwielbia Smart Home i Smart City. Prowadzi autorski podcast – Smart Strefa, gdzie przedstawia newsy ze świata Technologii. w ING odpowiedzialny za Touchpoint Expert Team.  

TechMeetING #7 - Smart Home Office - edycja zimowa

14.09.2023 | Ariel Zgórski

Chcesz poznać praktyczne wskazówki o tym jak Smart Dom może przydać się w trakcie okresu grzewczego? Zapraszamy do obejrzenia nagrania z TechMeetING #7. Podczas spotkania Ariel Zgórski – IT Area Lead z Touchpoint Expert Team - opowiedział o tym w jaki sposób obniżyć koszty za pomocą automatyzacji ogrzewania, jak poradzić sobie ze smogiem i jak zabezpieczyć się przed zanikiem prądu, który może mieć wpływ na Wasz inteligentny dom. 

Czytaj więcej

Tech MeetING#1 - Smart Home Office – czyli jak być fit podczas pracy z domu i być dobrze słyszanym na wideokonferencjach

03.04.2023 | Ariel Zgórski

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym odcinkiem z cyklu Tech MeetING, w trakcie których ekspercka wiedza IT spotyka się z bankowością. Podczas pierwszego spotkania wystąpił Ariel Zgórski z Centrum Eksperckiego - Touchpoint, który poruszył tematykę Smart Home Office w dwóch aspektach: zdrowy tryb życia podczas home office oraz jakość naszych mikrofonów.

Czytaj więcej